Hoppa till sidans innehåll

Resultat


Deltävling 1 - 27/2-2016

Enk. cupen del1

 

Deltävling 2 - 9/4-2016

 

Knatte

Kidz

Junior

Deltävning 3

 

Knatte Led 7 Led 8 Led 9 Delt 3 Totalt
Emelie (2008) 12 12 6 35 123
Lova (2008) 12 12 1 30 93
Thea (2008) x x x 0 71
Saga (2007) 12 2 2 21 106
Lovis Ersson (2009) x x x 0 25
Aston Grip (2008) x x x 0 25
Boel Jernaker (2008) SOLNA x x x 0 27
Nathalie Vendsalu (2007) SOLNA x x x 0 30
Simorn Vendsalu (2010) SOLNA x x x 0 22,5
Isak Gyllenhammar (2007) SOLNA 12 12 4 33 33
           
           
           
           
Kidz Led 7 Led 8 Led 9 Delt 3 Totalt
Lorin Güler (2006) 12 12 8 37 113
Alma Lindholm (2005) 12 12 3 32 101
Alice Holmdahl (2006) 12 12   29 98
Alma Ågren (2004) 12 12 5 34 118,5
Linn Holmberg(2004) 12 12 3 32 126
Andreas Flrank (2004) x x x 0 52
Line Jansson (2004) 12 12 12 41 135
Isabelle Matsson (2005) 12 12 4 33 102
Kristoffer Johansson (2005) 12 12 8 37 62
Tilda van Alphen (2004) x x x 0 32,5
Lova Holmberg (2006) 12 12 4 33 58
Elise Mannerstråle (2005) SOLNA x x x 0 35
Max Nilsson-Välimaa (2005) x x x 0 25
Rebecca (2007) x x x 0 22,5
Gabriel Kern (2006) x x x 0 0
Gustav Helmér (2004) x x x 0 0
Stina Berggren (2005) 12 12 3 32 32
Edvin Meyer (2006) 12 12 3 32 32
Sofia Halmstad (2004) 12 12 8 37 37
           
           
Junior Led 7 Led 8 Led 9 Delt 3 Totalt
Isabell Johansson (2001) 12 7 2 26 87
Annamaria  Schiessling (2002) x x x 0 37
Samuel Norén (2000) x x x 0 37
Albin Meyer (2004) 12 12 12 41 126
Hedda Thunell (2000) x x x 0 45
Alva Andersson (2003) 12 0 0,5 17,5 39,5
Joar Ricciuti (2003) 12 7,5 0,5 25 40
Elias Nordfors(2003) 12 12 12 41 66
Robin Bern (2002) SOLNA x x x 0 25
Krstina Lindsten (2003) SOLNA 12 7 2 26 48,5
Leon Gyllenhammar (2002) SOLNA 12 12 3,5 32,5 32,5
Gustav Helmér (2004) Norrköping 12 7 2 26 26
Tilda van Alphen (2004) 12 8 1,5 26,5 59
Livia Sthål (2004) 12 12 3,5 32,5 32,5

 

Deltävling 4

 

Knatte Led 10 Led 11 Led 12 Delt 4 Totalt
Emelie (2008) 12 12 10 39 162
Lova (2008) x x x 0 93
Thea (2008) 12 12 2 31 102
Saga (2007) x x x 0 106
Lovis Ersson (2009) x x x 0 25
Aston Grip (2008) x x x 0 25
Boel Jernaker (2008) SOLNA x x x 0 27
Nathalie Vendsalu (2007) SOLNA x x x 0 30
Simorn Vendsalu (2010) SOLNA x x x 0 22,5
Isak Gyllenhammar (2007) SOLNA x x x 0 33
           
           
           
           
Kidz Led 10 Led 11 Led 12  Delt 4  Totalt
Lorin Güler (2006) x x x 0 113
Alma Lindholm (2005) 12 12 1 30 131
Alice Holmdahl (2006) x x x 0 98
Alma Ågren (2004) 12 12 1 30 148,5
Linn Holmberg(2004) 12 12 1 30 156
Andreas Flrank (2004) x x x 0 52
Line Jansson (2004) 12 12 1 30 165
Isabelle Matsson (2005) 12 12 1 30 132
Kristoffer Johansson (2005) 12 12 1 30 92
Tilda van Alphen (2004) x x x 0 32,5
Lova Holmberg (2006) x x x 0 58
Elise Mannerstråle (2005) SOLNA x x x 0 35
Max Nilsson-Välimaa (2005) x x x 0 25
Rebecca Timmerholm (2007) x x x 0 22,5
Gabriel Kern (2006) x x x 0 0
Gustav Helmér (2004) x x x 0 0
Stina Berggren (2005) x x x 0 32
Edvin Meyer (2006) x x x 0 32
Sofia Halmstad (2004) x x x 0 37
Hugo Sellin (2005) 12 12 1 30 30
           
Junior Led 10 Led 11 Led 12  Delt 4  Totalt
Isabell Johansson (2001) x x x 0 87
Annamaria  Schiessling (2002) x x x 0 37
Samuel Norén (2000) x x x 0 37
Albin Meyer (2004) 12 12 12 41 167
Hedda Thunell (2000) x x x 0 45
Alva Andersson (2003) x x x 0 39,5
Joar Ricciuti (2003) 12 8 1 26 66
Elias Nordfors(2003) 12 12 12 41 107
Robin Bern (2002) SOLNA x x x 0 25
Krstina Lindsten (2003) SOLNA x x x 0 48,5
Leon Gyllenhammar (2002) SOLNA x x x 0 32,5
Gustav Helmér (2004) Norrköping x x x 0 26
Tilda van Alphen (2004) x x x 0 59
Livia Sthål (2004) 12 12 3 32 64,5

 

 Deltävling 5

Knatte Led 13 Led 14 Led 15 Delt 5 Totalt
Emelie (2008) 10 10 10 35 197
Lova (2008) x x x 0 93
Thea (2008) 10 10 10 35 137
Saga (2007) x x x 0 106
Lovis Ersson (2009) x x x 0 25
Aston Grip (2008) x x x 0 25
Boel Jernaker (2008) SOLNA 10 10 10 35 62
Nathalie Vendsalu (2007) SOLNA x x x 0 30
Simorn Vendsalu (2010) SOLNA x x x 0 22,5
Isak Gyllenhammar (2007) SOLNA x x x 0 33
Ida Åkerberg (2008) 10 10 10 35 35
           
           
           
Kidz Led 10 Led 11 Led 12 Delt 5 Totalt
Lorin Güler (2006) x x x 0 113
Alma Lindholm (2005) 10 10 10 35 166
Alice Holmdahl (2006) 10 10 10 35 133
Alma Ågren (2004) 10 10 10 35 183,5
Linn Holmberg(2004) 10 10 7,5 32,5 188,5
Andreas Flrank (2004) x x x 0 52
Line Jansson (2004) 10 10 10 35 200
Isabelle Matsson (2005) 10 10 10 35 167
Kristoffer Johansson (2005) 10 10 10 35 127
Tilda van Alphen (2004) x x x 0 32,5
Lova Holmberg (2006) 10 7,5 10 32,5 90,5
Elise Mannerstråle (2005) SOLNA x x x 0 35
Max Nilsson-Välimaa (2005) x x x 0 25
Rebecca Timmerholm (2007) 10 0 10 25 47,5
Gabriel Kern (2006) x x x 0 0
Gustav Helmér (2004) x x x 0 0
Stina Berggren (2005) x x x 0 32
Edvin Meyer (2006) x x x 0 32
Sofia Halmstad (2004) x x x 0 37
Hugo Sellin (2005) 10 10 10 35 65
Adrian Witkowicz (2005) x x x 0 0
Junior Led 10 Led 11 Led 12 Delt 5 Totalt
Isabell Johansson (2001) 10 10 10 35 122
Annamaria  Schiessling (2002) x x x 0 37
Samuel Norén (2000) x x x 0 37
Albin Meyer (2004) 10 10 7,5 27,5 194,5
Hedda Thunell (2000) x x x 0 45
Alva Andersson (2003) x x x 0 39,5
Joar Ricciuti (2003) x x x 0 66
Elias Nordfors(2003) 10 10 10 35 142
Robin Bern (2002) SOLNA x x x 0 25
Krstina Lindsten (2003) SOLNA x x x 0 48,5
Leon Gyllenhammar (2002) SOLNA x x x 0 32,5
Gustav Helmér (2004) Norrköping x x x 0 26
Tilda van Alphen (2004) 10 10 5 0 59
Livia Sthål (2004) x x x 0 64,5
Adam Jäderblom (2004) 10 0 0 15 15
Alvin Forslund (2004) 10 10 0 25 25
Nadja Svensson (2004) 10 0 0 10 10

 

 

Resultat från 2015

 

Deltävling 5

Uppdaterad: 2016-11-12 17:12
Skribent: Lizzi Haegermarck

Postadress:
Enköpings Klätterklubb - Klättring
Marie Andersson, Åsundavägen 28
74571 Enköping

Besöksadress:
Hallen ligger på Ågatan 15c
74945 Enköping

Kontakt:
Tel: +46733384071
E-post: This is a mailto link

Se all info